Home > دانشگاه
Viewed 44 times 7 Answers
0

من ميخوام واسه مستر معماري اپلاي كنم كانادا، يكي از دوستام كه رشته مكانيك ميخوند و پذيرش گرفته و الان امريكاس، راجب گرفتن مدرك نرم افزار از شركت courser بهم گفت و اينم اضافه كرد كه براي اساتيد اونجا مهمه مدرك ازين سايت، ميخواستم بدونم براي cv معماري گرفتن مدرك نرم افزار ازين سايت بهم كمك ميكنه يا نه، يا من بگم انقدر ازين نرم افزارو بلدم كافيه مثلا ٣٠ درصد فلان نرم افزارو بلدم ممنون ميشم بهم بگيد?

2021-09-18 19:20:00 Halifax دانشگاه #رشته
7 Reply

سلام فکر کنم منظور شما coursera باشه. این وبسایت یه مجموعه ی بزرگ اموزش انلاینه. ارتباطی هم به رشته ی معماری نداره. برای تمام رشته ها دوره های آنلاین برگزار میکنه. مثلا من خودم توی دوره ی ویروس شناسی و ساخت واکسن و چندتا دوره دیگه ش شرکت کردم. کورس هایی که برگزار میکنه معمولا به زبان ساده س و خیلی خوب توضیح میده. اکثر دوره هاش هم شرکت کردنش رایگانه، اما اگه بخواید گواهی پایان دوره رو بگیرید باید هزینه بپردازید. که به نظر من نیازی به پرداخت هزینه نیست. استادا گواهی پایان دوره رو از شما نمیخوان. همینکه فقط اسم اون دوره رو توی رزومه بنویسید کافیه. من توی رزومه بخش online workshops اینا رو نوشتم و استادم گواهی ازم نخواست. سایتش رو باز کنید و براساس نیاز رشته تون ببینید چه دوره هایی برگزار میکنه. خالی از لطف نیست شرکت کردنش. به جز coursera سایت edx هم دوره های خوبی برگزار میکنه اونم چک کنید.

2021-09-19 03:19:00

سلام دوست عزیز، سایت Coursera مدارکی که ارائه میکنه کاملا معتبره، شرکت Google یکی از پارتنرهای بزرگشه، اگه از این سایت مدرک بگیرید قطعا میتونه بهتون کمک کننده باشه یکی از دوستان من که رشته اش مکانیک، برای اینکه بتونه روزمه اش رو قویتر کنه یه سری دوره هارو داخل این سایت گذروند و مدرکشون رو گرفت، دوره هایی مثل پایتون، Machine Learning برای اینکه آزمون هاش رو هم بدید و نخواید هزینه کنید، یه بخشی داره با عنوان Financial Aid یا کمک های مالی، که یه فرم دیجیتال داره، اون فرم رو تکمیل کنید این احتمال وجود داره که بتونید دوره ای که گذروندید رو رایگان آزمون بدید و مدرکتون رو بگیرید

2021-09-19 03:20:00

بعد براي گرفتن مدرك و سِرتيفيكيت هاش بايد كاملا و بطور ١٠٠ اون نرم افزار رو بلد باشيم؟

2021-09-19 03:47:00

آزمون رو باید بتونید پاس کنید که مدرک رو بگیرید، حالا اینکه چقدر توی حوزه ای که میخواید آزمون بدید تجربه و دانش دارید که بتونید از پس آزمون بر بیاید کاملا بستگی به خودتون داره

2021-09-19 06:48:00

اگه همون ویدئو ها رو ببینید میتونید پاس کنید آزموناش رو

2021-09-19 08:59:00

من شنيدم راحته، درسته؟

2021-09-19 09:01:00

آره اصلا سخت نیست دقیقا همون چیزایی رو که میگه ازتون میخواد ..نگران نباشید من خودم چند تا گرفتم چیز عجیبی نیست

2021-09-19 09:03:00

QAmon

Similar Question:

#رشته
Ask a Question